0216 706 50 75
Solutera Hakkında
CILICO Türkiye DistribütörÜ
Sektör ayırt etmeksizin tüm şirketlerin işlerini dijital ortama aktarmalarına, dijital dönüşüm sürecini başarılı bir şekilde geçirmelerine ve operasyonel verimliliklerini artırmalarına yardımcı olan bir teknoloji şirketiyiz. ilk günden itibaren, etkin ve güvenilir çözümler sunmak için müşterilerimizle profesyonel ilişkiler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Teknoloji ve bilişim çözümleri ekibimiz, sadece bilgi teknolojisinde değil, aynı zamanda iş süreçlerinde uzun yıllardır edindiği tecrübe ile geliştirilmiş donanıma sahiptir ve bu iş tecrübesi ile, müşterilerimize daha fazla operasyonel verimlilik, üretkenlik kazanımı ve maliyet tasarrufu vaat eden çözümler sunuyoruz. Teknoloji yoğun bir şirket olarak, altyapı danışmanlığı, yerinde / dışarıda servisler, özel yazılım, web geliştirme, entegre iş çözümleri, sistem uygulamaları, ürün geliştirme, İnternet / Intranet uygulamaları, iletişim ve ağ yönetimi hizmetleri ve kurumsal mimari danışmanlığı da dahil olmak üzere sürekli en son ve yenilikçi teknoloji çözümleri sunuyoruz. Mühendislikten uygulama geliştirmeye, bilgi yönetimi ve iş süreci yönetimine kadar, müşterilerimizin doğru çözümü bulmalarına ve bunları etkili bir şekilde çözmelerine yardımcı oluyoruz.
CILICO Hakkında
CILICO Hakkında
Cilico Microelectronics Co., Ltd. 2006 yılında kurulmuştur. Merkez Xi'an Ulusal Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunmaktadır ve tedarik zinciri fabrikası Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır. Xi'an üniversitelerinin geçmişine ve teknoloji geliştirmeye, sektördeki müşteri senaryoları üzerine derinlemesine araştırmalara, sürekli değişime, gelişime ve yeniliğe dayalı bilimsel araştırmalara dayanan Cilico, kurumsal düzeyde bir IoT veri toplama terminali ve hizmet sağlayıcısı haline geldi. 100'den fazla teknoloji patenti ve bağımsız fikri mülkiyet haklarıyla Cilico, ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşu, Xi'an yüksek teknoloji kuruluşu, vergi kredi notu A, kurumsal kredi notu AAA Sınıfı bir şirkettir. Şirket her zaman tasarım odaklı, Ar-Ge yenilikçiliği, kalite odaklı, önce müşteri iş felsefesine bağlı kalmıştır. Ürün 1D / 2D Barkod tarama, RFID okuma ve yazma, UHF, NFC, baskı, parmak izi tanıma, bulut platformu geliştirme vb. Gibi farklı işlevleri destekler ve perakende, lojistik, nakliye, mobil denetim, ürün izlenebilirliği alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. , akıllı tıp, varlık yönetimi, elektrik şebekesi, üretim ve diğer endüstriler. On yılı aşkın sektör tecrübesine sahip RFID mobil bilgisayar uzmanı CILICO 75 ülkede hizmet vermektedir.
Şirket Politikası
Şirket Politikası
 • Vision
  Vizyon:

  Lider IoT kuruluşu olmak; Müşteri önceliğini göz önünde tutarak büyük bir değer katmak.

 • Mission
  Misyon:

  İstikrarlı ve güvenilir IoT veri toplama ürünleri ve hizmetleri sağlamak

 • Core value
  Değerler:

  Dürüst olmak, sorumlu olmak, yenilikçi olmak, ekip çalışmasına önem vermek

 • Brand spirit
  Marka Bilinci:

  Dürüstlük, zamanla büyümek, enerjik ve değerli olmak

Ar-Ge teknolojisi avantajları
Ürün odaklı, Ar-Ge D inovasyon, kalite odaklı, müşteri odaklı ürün konseptleri, CILICO'nun sürekli gelişiminin arkasındaki itici güçtür.
Gurur
 • Şirket Gururu
İletişim

Yeni ürünlerimiz ve haberlerimiz için abone olun